Кривий Ріг

Ізраїль дозволив українським біженцям влаштуватися на роботу


Ізраїль дозволив українським біженцям влаштуватися на роботу

Біженці з України з 1 липня зможуть влаштуватися на роботу в Ізраїлі. Також там продовжили до кінця липня посвідку на проживання тим українцям, які прибули після початку російського вторгнення.

Про це повідомляє видання Haaretz.

«Ізраїль оголосив, що з 1 липня українці, які прибули до початку війни з росією, зможуть працювати в Ізраїлі. Очікується, що це рішення стосуватиметься близько 13 тисяч українців, які наразі перебувають в Ізраїлі, у яких закінчився термін дії туристичних віз. Крім того, для громадян України, які прибули після початку російського вторгнення, міністр внутрішніх справ Айєлет Шакед продовжила посвідку на проживання до кінця липня», – йдеться в повідомленні.

Таке рішення влади послідувало за кількома судовими розглядами, в яких суддя окружного суду Тель-Авіва Міхал Агмон-Гонен ухвалила, що Управління народонаселення та імміграції має видавати громадянам України тимчасові дозволи на роботу.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в рейтингу EIU, ізраїльський мегаполіс Тель-Авів був визнаний найдорожчим містом світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакціюДжерело https://www.056.ua/news/3412749/izrail-dozvoliv-ukrainskim-bizencam-vlastuvatisa-na-robotu

Back to top button