Кривий Ріг

Кримінальний промисел. У потягу Київ-Кривий Ріг обкрадають пасажирів – телефони, сумки, гроші

Взято з https://rudana.com.ua/news/kryminalnyy-promysel-u-potyagu-kyyiv-kryvyy-rig-obkradayut-pasazhyriv-telefony-sumky-groshi

“Наш потяг 076 Київ-Кривий Ріг рушив о 21.28, а вже близько 22.00 не можна було знайти жодного з двох провідників вагона. Я їхала одна в купе, двері закрила на замок ізсередини. Вночі прокинулася від того, що крізь щілину в відкритих дверях лилося світло з коридора. Вирішила подивитися, котра година, – а на столику телефона немає. Загалом, у нашому вагоні постраждали троє: я, дівчина, у якої вкрали сумку з усіма документами і грошима, а також чоловік, у якого вкрали останню модель айфона”.

Дії провідників були як у малих дітей, які самі не знають, що робити, – каже пограбована жінка. Начальниця потягу взагалі поводилася безглуздо, лише скрушно зітхала.

Як з’ясувалося пізніше, це вже третій або четвертий випадок грабунку пасажирів за недавній час. Злодії орудують в районі станції Знаменівка.

Дописувачка висловила сумнів, що провідники не знали про це, а також припустила, що Укрзалізниці варто було б перевіряти їх на детекторі брехні.

“Схоже, грабіжників було троє, – розповідає постраждала. – Один із них, як дві краплі води, схожий на Андрія Данилка. Дівчина, у якої вкрали сумку, спросоння бачила його в своєму купе, але подумала, що той просто помилився. Врешті викликали поліцію. Але місцевим копам абсолютно до лампочки, що там у кого вкрали в поїзді, який проходить через їхній населений пункт. Чоловік, якого пограбували, зчинив скандал, звинувачуючи провідницю у змові з грабіжниками. Після спілкування з поліцейськими, він не витримав, відіслав їх геть і навіть не став писати заяву. Провідниця ж згодом зізналася, що знає навіть прізвища лиходіїв”.

По прибуттю в Київ Інна Новицька таки написала заяву в відділенні поліції, у сподіванні на краще.

“Які ж висновки я зробила з даної ситуації? – каже жінка. – Розраховувати в таких випадках варто тільки на себе, мало закриватися в купе зсередини на замок, це не гарантія безпеки, відтепер обов’язково ще буду закриватися на засувку праворуч на дверях. Але навіть із засувкою треба ховати свої речі куди подалі”.

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com