Кривий Ріг

Криворізькі учителі можуть позмагатися за національну премію Global Teacher Prize Ukraine

Взято з https://rudana.com.ua/news/kryvorizki-uchyteli-mozhut-pozmagatysya-za-nacionalnu-premiyu-global-teacher-prize-ukraine

Номінувати на отримання винагороди можуть школярі та випускники.

Заявки приймають до 1 серпня, а переможця оголосять у Міжнародний день вчителя – 3 жовтня. Головний приз – 250 тис грн.

«Global Teacher Prize Ukraine – це свого роду Нобелівська премія для вчителів.Її започаткували, аби підняти престиж професії та відзначити внесок вчителів у розбудову суспільства.В Україні кращих педагогів обиратимуть вже вчетверте. Запропонувати претендентів може кожен охочий – для цього необхідно лише заповнити онлайн-анкету», – розповіли у департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

Переможець отримає 250 тисяч гривень та поїздку на Global Education and Skills Forum. Найкращого “Вчителя громадянської освіти» заохотять поїздкою у Давос, «Учителя-новатора» на міжнародний освітній форум.

«Видатний вчитель хімії» отримає 200 тис грн. Переможець номінації «Вибір українців» зможе вирушити в освітню подорож.

Як ми писали торік, учителька початкових класів Криворізької загальноосвітньої школи-інтернату №4 Тетяна Комишова потрапила у ТОП-12 педагогічного конкурсу Global Teacher Prize Ukraine.

Як ми повідомляли, учителька математики та інформатики Криворізької загальноосвітньої школи №112 Анжела Артюшенко увійшла до ТОП-50 найкращих учителів України.

Нагадаємо, світову премію Global Teacher Prize Ukraine започаткували у 2014 році.

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com