Кривий Ріг

Моє місто невтомне. Криворіжці привітають місто з іменинами в новому форматі

Взято з https://rudana.com.ua/news/moye-misto-nevtomne-kryvorizhci-pryvitayut-misto-z-imenynamy-v-novomu-formati

Зазвичай, у ці вихідні Кривий Ріг святкував свій день народження гучними концертами. Головне свято міста було особливим для усіх криворіжців.

Та попри карантин, творчі колективи, співаки й театрали не втрачають можливості привітати ріднокрай з іменинами, хоч і в режимі онлайн – на святковому відео.

44 учасники та купа планів щодо втілення подарунка в реальність – таке завдання стояло перед кожним. Хоч і вдома, проте з творчим підходом до кожної деталі.

«Усі керівники та учасники творчих колективів Палацу культури “Інгулець” залюбки підтримали ініціативу створення відеопривітань рідному місту. Тож з днем народження, Кривий Ріг!» – передає вітання Олексій Гаврілевич, директор Палацу культури «Інгулець».

«Спочатку ми записували нове аранжування нашого місцевого гімну. Знімали відео самостійно – на тлі будинку, двору, вікна, щоб вкотре нагадати людям про необхідність дотримуватися норм карантину”, – розповідає вокаліст Арсеній Журавель.

«Щороку ми зустрічаємося на сценах, стадіонах. Але ситуація з карантином ще більше нас об’єднала – неможливо “закрити” творчість вдома або приховати за маскою, бо вона живе у душі кожного з нас», – переконана вокалістка, журналістка “Рудани” Людмила Васюта.

«Палацу культури “Центральний” доручили завдання записати другий куплет. Його виконували наші золоті голоси – Денис Зав’ялов, Анастасія Гаєвська, Ольга Кримська. Вони зі своїм завданням впоралися: ретельно вибирали ракурс для зйомки, продумували деталі, щоб відео виглядало гідно», – ділиться директорка Палацу культури «Центральний» Ольга Якубовська.

Тож зустрічайте улюблену пісню «Кривий Ріг – моє місто», з любов’ю створену спільними зусиллями творчо обдарованих криворіжців.

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com