Кривий Ріг

Миколаїв «закривають» на вихідні: подробиці


Миколаїв «закривають» на вихідні: подробиці

У Миколаєві запроваджується довга комендантська година – на два вихідні дні. Мешканців закликали заздалегідь здійснити всі заплановані маршрути, а іногороднім водіям скласти дорогу в об’їзд.

Про це повідомив голова ОВА Віталій Кім під час відеозвернення.

«Мною сьогодні підписано розпорядження, згідно з яким на території Миколаєва вводиться комендантська година з 23:00 5 серпня 2022 року до 05:00 8 серпня 2022 року», – заявив Кім.

За його словами, це означає, що на вихідних місто буде повністю закрите, а тому закликав придбати всі необхідні продукти.

«Поставтеся з розумінням. У вихідні місто буде закрито. Закупіться їжею та водою. Ми працюємо і по колаборантах у тому числі», – сказав він.

Як пояснив очільник області, це означатиме, що діятимуть усі ті правила, які й містить комендантська година. Буде під забороною перебування людей у вказаний проміжок часу на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакціюДжерело https://www.056.ua/news/3438711/mikolaiv-zakrivaut-na-vihidni-podrobici

Back to top button