Кривий Ріг

На 60 діб подовжили тримання під вартою діду Міхею – підозрюваному у вбивстві 4-х криворіжців

Взято з https://rudana.com.ua/news/na-60-dib-podovzhyly-trymannya-pid-vartoyu-didu-miheyu-pidozryuvanomu-u-vbyvstvi-4-h

На думку суду, лише тримання під вартою зможе запобігти ризикам переховування обвинуваченого від суду та вчинення ним іншого злочину.

Нагадаємо, мова йде про резонансну справу стосовно так званого діда Міхея – громадянина Л., обвинуваченого в убивстві 4-х людей. Ця справа у 2018 році набула розголосу й сколихнула криворізьку громадськість жорстокістю й цинізмом скоєних злочинів. У приватному домоволодінні на вул. Пожарського в Центрально-Міському районі правоохоронці виявили закопаними трупи п’ятьох людей, серед яких – чотири чоловічих і один жіночий. Поліція тоді затримала 65-річного підозрюваного у цих жорстоких убивствах – громадянина Л. (на прізвисько дід Міхей). За інформацією поліції, разом зі своїм онуком, громадянином РФ, вони нібито по-звірячому убивали знайомих, з якими разом розпивали спиртні напої, потім обрізали трупам вуха і згодовували їх собакам. Тіла прикопували у городі та палісаднику орендованого ними будинку. Як стало відомо нашим журналістам від правоохоронців, на обійсті було закопане й тіло співмешканки діда Міхея (жінка нібито дорікала й набридала чоловікам своїм невдоволенням). Пізніше поліцейські розповіли, що затриманий Л. провів загалом майже 30 років у місцях позбавлення волі.

У Кривому Розі триває суд за обвинуваченням цього чоловіка у вбивстві чотирьох осіб. Наступне судове засідання призначене на 22 червня 2020 року.

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com