Кривий Ріг

На Сонячному в Кривому Розі відкрили сучасну амбулаторію з відділенням невідкладної допомоги

Взято з https://rudana.com.ua/news/na-sonyachnomu-v-kryvomu-rozi-vidkryly-suchasnu-ambulatoriyu-z-viddilennyam-nevidkladnoyi

«Для нас це важливий медичний проєкт, бо, крім сучасної амбулаторії, ми створили тут цілодобове відділення невідкладної медичної допомоги. Попри карантин та складну економічну ситуацію в державі, у Кривому Розі не скоротили жодної медичної програми. Зокрема, на розвиток галузі охорони здоров’я – придбання обладнання, ремонти медзакладів – в міському бюджеті закладено близько 240 мільйонів гривень. Це при тому, що з 1 квітня, за другим етапом медреформи, фінансування всіх лікарень, стоматологічних поліклінік має здійснювати Національна служба здоров’я України. До кінця року плануємо відкрити ще дві амбулаторії у Металургійному та Центрально-Міському районах. Наш принцип незмінний – первинна медична допомога має бути максимально наближеною та якісною для всіх криворіжців», – зазначив міський голова Юрій Вілкул.

У ході реконструкції приміщення під амбулаторію № 2 ЦПМСД № 4 повністю замінили комунікації, утеплили фасади, окремі входи облаштували пандусами, встановили енергозберігальні вікна, провели благоустрій території.

«За підтримки міської влади, криворіжці отримали сучасну амбулаторію, яка відповідає останнім світовим стандартам щодо обстеження та лікування. Первинна допомога у Кривому Розі – це золотий стандарт реформування системи охорони здоров’я», – наголосив директор департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Валерій Сердюк.

Для організації роботи відділення швидкої медичної допомоги місто придбало необхідне оснащення. Загалом діятимуть 4 загально-профільні бригади швидкої медичної допомоги, 1 бригада інтенсивної терапії і реанімації, диспетчер та фельдшер. Бригади обслуговуватимуть 102 тисячі мешканців Саксаганського та частково Довгинцівського районів.

«Такої підстанції швидкої медичної допомоги я не бачив в області і навіть в Україні. Тут створено гідні умови для комфортної роботи та відпочинку працівників швидкої», – зауважив директор обласного Центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com