Кривий Ріг

Нагорода “За мужність”! Криворізький ліцеїст врятував від вибуху шістьох дітей

Взято з https://rudana.com.ua/news/nagoroda-za-muzhnist-kryvorizkyy-liceyist-vryatuvav-vid-vybuhu-shistoh-ditey

Вихованця Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Олександра Гаркушу відзначили за героїчний вчинок.

Гордістю за свого випускника поділилися на сторінці закладу.

Торік влітку Сашко врятував життя шістьох дітей – мешканців с. Пашенна Балка Дніпровського району Дніпропетровської області.

Олександр перебував на сільському спортивному майданчику. Він побачив у руках хлопчика молодшого шкільного віку, якого оточили ще п’ятеро дітей, палаючий вибуховий пристрій. Діти перед цим бавилися з боєприпасом і підпалили його.

Ліцеїст миттю зрозумів, що пристрій після загоряння запальної суміші вибухне. Усвідомлюючи загрозу своєму життю і здоров’ю, хлопець прикрив вибуховий пристрій власним тілом.

Боєприпас вибухнув у руках Сашка, спричинивши комплексну мінно-вибухову травму. Після вибуху Олександр переніс 5 складних операцій, довгий час лікувався та проходив курс реабілітації.

У грудні 2019 ліцеїст О. Гаркуша приступив до занять. Попри важкі травми та довготривале лікування, юнак успішно закінчив навчання, а тепер готується до вступу до вищих навчальних закладів Міністерства оборони України.

Вітаємо мужнього хлопця з високою відзнакою!

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com