Кривий Ріг

Окупант, що керує обстрілами у Енергодарі


Окупант, що керує обстрілами у Енергодарі. Новини Дніпра

За більш ніж 5 місяців повномасштабної війни всі українці не раз впевнилися, що у російської армії немає жодних моральних чи етичних правил. Обстріли та терор місцевого населення – «улюблені» методи окупантів. Всі ми знаємо багато історій звірств, які вчиняють військові злочинці з далеких куточків рф. Але що повинно бути в голові та серці російських офіцерів, які народились в Україні? Так, журналістам вдалось встановити особу військового рф, який особисто керує підрозділами окупантів у Енергодарі. Ним виявився уродженець Дніпропетровщини, полковник Вадим Клименко, повідомляє «Наше місто» з посиланням на телеграм-канал Енергодар.

Ця особа своїми злочинними наказами (звісно, за вказівками злочинного режиму) ставить під загрозу ядерну та радіаційну безпеку континенту.

Клименко народився у смт Просяна на Дніпропетровщині, а його колишня дружина, син та дочка досі живуть в Україні. Але це не заважає йому особисто наказувати обстрілювати міста України.

Покидьок забув родинні зв’язки та пішов знищувати українців. І як тільки таких земля носить.

Читайте також: В Україні розширили список чоловіків для виїзду за кордон: кого стосується.

Джерело https://nashemisto.dp.ua/2022/08/06/narodyvsia-na-dnipropetrovshchyni-vstanovleno-osobu-okupanta-shcho-keruie-obstrilamy-u-enerhodari/

Back to top button