Кривий Ріг

Парк артилерії поповнився: в Україну прибули нові 155-мм САУ та ракети Harpoon


«На передовій вже успішно працюють три види 155-мм артилерії – гаубиця М777, гаубиця FH70, САУ «CAESAR». Уявити це ще у березні було просто неможливо. Але сьогодні це вже реальність… Радий повідомити новину – парк артилерії 155-мм калібру поповнюється. В Україну вже надійшли САУ М109 однієї з модифікацій», – написав він.

 

Міністр запевнив, що це дуже якісна техніка, а її надходження стало результатом кооперації кількох країн. Також Україна поступово посилює свою берегову охорону.

 

«Хочу повідомити, що берегова оборона нашої держави не просто буде посилена ракетами Harpoon – їх будуть застосовувати підготовлені українські команди. Упевнений, що бойове братство Гарпунів та наших Нептунів допоможе звільнити та знову зробити наше Чорне море безпечним, у тому числі – надійно захистити нашу Одесу», – наголосив він.

 

Також серед останніх надходжень Рєзніков назвав понад 100 американських БПЛА різних типів.

 

«Водночас треба усвідомлювати: за останні півтора місяці, наприклад, ми отримали більше артилерійських снарядів зразка НАТО, ніж є у досяжності снарядів радянських зразків! Головне – ми вже отримали більше, ніж можуть виробити протягом 6 місяців усі заводи дружніх нам країн, де залишилися лінії з виробництва боєприпасів радянського типу. І отримаємо ще», – запевнив Резніков.

 

Він підкреслив, що завдяки допомозі партнерів та майстерності українських захисників російські окупанти отримують відсіч, на яку не очікували.

 Джерело https://rudana.com.ua/uk/news/park-artyleriyi-popovnyvsya-v-ukrayinu-prybuly-novi-155-mm-sau-ta-rakety-harpoon

Back to top button