Кривий Ріг

Пік захворюваності на коронавірус в Україні може бути восени, – вірусолог. ТОП-5 новин

Взято з https://rudana.com.ua/news/pik-zahvoryuvanosti-na-koronavirus-v-ukrayini-mozhe-buty-voseny-virusolog-top-5-novyn

ТОП-5 свіжих новин.

1. Станом на вечір 23 травня у Чернівецькій області виявили 63 нові випадки коронавірусу. Таким чином, загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 3027 осіб.

2. 23 травня відкрився київський зоопарк: із оновленим входом і карантинними правилами для відвідування. Тепер вимірювання температури і маска – обовʼязкова умова для всіх відвідувачів звіринцю. Тим часом у зоопарку зʼявилося дитя карантину – маленький, ще безіменний бізончик.

3. На Рівненщині в інтернаті для літніх людей зафіксовано новий спалах COVID-19. Вірус виявили ще у 12-ти співробітників та підопічних комунального закладу «Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» віком від 36-ти до 83-х років.

4. Від початку пандемії в КНР впродовж дня вперше не зареєстрували жодного симптомного випадку коронавірусу. Натомість у 28 людей виявили безсимптомний перебіг COVID-19.

5. Іспанія відкриється для вʼїзду іноземних туристів з липня. Премʼєр країни Педро Санчес закликав іспанців планувати відпочинок всередині країни.

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com