Кривий Ріг

Подія в історії космосу. Сьогодні астронавти NASA вирушать до МКС на борту ракети-носія і капсули SpaceX

Взято з https://rudana.com.ua/news/podiya-v-istoriyi-kosmosu-sogodni-astronavty-nasa-vyrushat-do-mks-na-bortu-rakety-nosiya-i

Ця подія також стане першим пілотованим польотом космічного корабля Crew Dragon, який підопічні Ілона Маска кілька років готували для NASA.

Крім того, новий космічний корабель Crew Dragon, який компанія Ілона Маска готувала для NASA останні кілька років, дозволить керівникам аерокосмічної галузі США відмовитися від співпраці з Роскосмосом.

Після закриття програми Space Shuttle у 2011-му, астронавти NASA літали на орбіту Землі виключно на російських кораблях Союз з космодрому Байконур у Казахстані.

Успішний запуск SpaceX Сrew Dragon з двома людьми на борту означатиме не тільки кінець існуючої монополії Росії на пілотовані запуски у космос, але й стане наступним кроком у розвитку комерційного ракетобудування.

У SpaceX обіцяють суттєво здешевити відправку людей у космос, а їхні ракети Falcon Heavy і Starship мають стати основним транспортом у запланованій колонізації Місяцю і Марсу.

Що стосується майбутнього польоту Crew Dragon з астронавтами NASA до МКС — капсулу вже заправили пальним, яке потрібно для аварійної відстиковки і здійснення маневрів у космосі, а тепер її готують для припасування до ракети-носія Falcon 9.

Сам запуск, як і будь-які події за участю Ілона Маска, також обіцяє бути епічним, починаючи від прибуття астронавтів NASA на електричному кросовері Tesla Model X, і закінчуючи автоматичною посадкою прискорювачів Falcon 9 на платформу в Атлантичному океані.

Джерело – НВ.

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com