Кривий Ріг

Погрожували підписантам листа щодо Корбана Наше Місто


Погрожували підписантам листа щодо Корбана. Новини Дніпра

Міський голова Борис Філатов під час марафону «Інформоборона» на ДніпроTV поставив крапку в усіх численних провокаціях та брехливих заявах щодо того, які функції виконує Геннадій Корбан в обороні міста та регіону, повідомляє сайт «Наше місто».

«Після початку повномасштабного вторгнення, згідно з наказом президента, в Дніпрі створено Штаб оборони міста. Його керівником призначив Геннадія Корбана міський голова Дніпра. Тобто, не йдеться ні про які громадські організації», – наголосив Борис Філатов.

Борис Філатов заявив, що деяким підписантам листа до президента України на підтримку Геннадія Корбана телефонували із вимогами відкликати свої підписи.

«Мерам, лікарям, ректорам…Не хочу зараз називати прізвища, хто дзвонив і кому. Але мене просто шокує тупість людей, які так роблять. Погрожувати тим, хто захищає справедливість. Говорили, що це дніпровські справи, там не все так однозначно. Але таким чином вони самі ще більше роздмухують скандал. Вийде мер чи ректор і скаже, що передумав. Які це викличе питання? Чому він зробив? Були погрози?», – відмітив Борис Філатов.

Відсутність керівника Штабу оборони міста подвоїла роботу і меру Дніпра, і начальнику військової адміністрації, втім Штаб функціонує, наголосив міський голова. Він додав, що відновлюється логістика щодо надання допомоги на фронті: незабаром 30 вантажівок та 30 автомобілів будуть надані військовим.

Читайте також: Вся система міжнародної безпеки рухнула: Філатов про заяву Amnesty International.

Джерело https://nashemisto.dp.ua/2022/08/05/borys-filatov-zaiavyv-shcho-deiakym-pidpysantam-lysta-do-prezydenta-shchodo-korbana-pohrozhuvaly/

Back to top button