Кривий Ріг

Пухнасті українські розвідники: як тварини допомагають на війні, – ФОТО


Розпочалася сто двадцять третя доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Широкомасштабний наступ ворога мобілізував українців. На захист країни поруч з людьми стали пухнасті улюбленці. Собаки та коти не тільки знімають стрес, а і виконують бойові завдання. Вони теж допомагають у боротьбі з російським агресором: беруть участь у розмінуванні, патрулюють вулиці, виявляють ДРГ, боронять блокпости, евакуюють людей з гарячих точок, волонтерять і навіть збирають гуманітарну допомогу. 

Редакція розкаже про пухнастих розвідників. 

Спочатку згадаємо пухнастого рятувальника, який найбільше прославився – пес Патрон.

Пухнасті українські розвідники: як тварини допомагають на війні, - ФОТО, фото-1

Він у складі Чернігівського підрозділу вибухотехніків ДСНС допоміг знешкодити вже понад 200 мін і снарядів, отримав орден “За службу” від президента Володимира Зеленського, нагавкав на прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, став зіркою Instagram та отримав престижну кіновідзнаку.

Але сьогодні більш детально про пухнастий розвідників, які без власних сторінок у соціальних мережах щоденно перебувають на бойових завданнях. 

Розвідник Зорро

Зорро – один з найдосвідченіших “розвідників” кінологічного підрозділу. Натренований на виконання широкого спектра завдань, він, як справжній “універсальний солдат”, здатен виконувати їх за різних умов бойової обстановки.

А ще Зорро у паузах між несенням служби допомагає своїм наставникам відволіктися від сурових думок та відпочити душею, спілкуючись з ними просто, як надійний друг та щирий товариш.

Розвідниця Мальта

Мальта – напрочуд серйозна і поміркована пані. Її спеціалізація – пошук мінно-вибухових пристроїв та зброї. Завдяки своїм непересічним здібностям у цій справі, вона допомогла забезпечити успішне виконання багатьох бойових завдань та операцій.

Улюбленець розвідників – кіт Боцман

Це – Боцман, улюбленець і пухнастий товариш усіх розвідників. Чому усіх? Тому що він згоден дружити з кожним, хто може поділитися з ним яким-небудь смаколиком чи увагою і ласкою.

Проте, не можна сказати, що ці речі даються йому за так. Завдяки котику, у бомбосховищах і захищених приміщеннях, у яких вимушені перебувати розвідники, не залишилося жодної миші.

А ще Боцман з легкістю може претендувати на звання справжнього гуру. Своїм прикладом він демонструє філософське ставлення до життя. А філософія його проста: якою б важкою й відповідальною не була праця, потрібно не забувати й про маленькі радощі, як от хоч трішечки помружитись на теплому літньому сонечку, знайти хоч хвилинку для відновлювального сну і просто насолоджуватися спілкуванням з тим, хто тебе оточує.Джерело https://www.056.ua/news/3414236/puhnasti-ukrainski-rozvidniki-ak-tvarini-dopomagaut-na-vijni-foto

Back to top button