Кривий Ріг

Спалах Сovid-19 на Харківщині – захворіли 20 медпрацівників. ТОП-5 новин

Взято з https://rudana.com.ua/news/spalah-sovid-19-na-harkivshchyni-zahvorily-20-medpracivnykiv-top-5-novyn

ТОП-5 свіжих новин.

1. Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон відмовився відправити у відставку свого радника Домініка Каммінгса, який порушив карантин. За його словами, Каммінгс був вимушений відправитись у поїздку (що і є порушенням правил карантину) з метою догляду за дитиною.

2. Фахівці Ради Європи з боротьби із тероризмом попереджають, що після пандемії коронавірусу може зрости ризик використання біологічної зброї. Експерти закликають країни Європи виробити скоординовану відповідь на можливу загрозу.

3. Чорногорія стала першою країною в Європі, якій вдалося подолати епідемію коронавірусу – там наразі немає хворих. Загалом у країні захворіли більше трьох сотень людей, дев’ятеро померли.

4. У Харківській обласній інфекційній лікарні у 20 медичних працівників виявили коронавірус. COVID-19 діагностували у п’ятьох лікарів і 15 медсестер.

5. У селі Ворочево Перечинського району Закарпатської області стався спалах коронавірусу, захворіли 28 жителів. З неділі, 24 травня, облаштували контрольно-пропускний пункт на в’їзді і виїзді з села.

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com