Кривий Ріг

Третя хвиля послаблення на Дніпропетровщині: спортзали, фітнес-центри, ДЮСШ, гуртки і транспорт

Взято з https://rudana.com.ua/news/tretya-hvylya-poslablennya-na-dnipropetrovshchyni-sportzaly-fitnes-centry-dyussh-gurtky-i

Таке рішення напередодні прийняла Обласна комісія ТЕБ і НС. Усі послаблення можливі лише за умови суворого дотримання протиепідемічних та санітарних норм.

Відтепер у вишах проходитимуть атестації та публічні захисти дисертацій. Учні професійно-технічних закладів можуть пройти практику.

В інклюзивно-ресурсних центрах мають облаштувати місця для дезінфекції рук, проводити температурний скринінг, провітрювати приміщення. Педагоги повинні уникати близького контакту з дітьми.

Умова роботи фітнес-центрів та спортивних залів: на 10 кв м – не більше одного відвідувача. Обмеження для групових занять у навчальних закладах та спортзалах – до 10 учасників.

Спортивні заняття групами дозволили лише дітям з 12 років.

У пасажирських вагонах можна заповнювати тільки місця для сидіння. Якщо потяг рухається транзитом через регіон, в якому не діють послаблення, такі місця мають заповнюватися лише наполовину. При цьому посадки пасажирів у транзитному регіоні не здійснюються.

Нагадаємо, карантин в Україні триватиме до 22 червня.

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com