Кривий Ріг

У Криворізькому районі з початку війни піротехніки знищили більше 1800 вибухонебезпечних предметів


«Протягом ведення активних бойових дій піротехнічним підрозділом ГУ ДСНС у Дніпропетровській області здійснено 174 виїзди. При цьому фахівці знищили 3174 одиниці сучасних вибухонебезпечних предметів та обстежили більше як 100 гектар території», – зазначив Андрій Моторя.

 

Фахівець ДСНС підкреслив, що найбільша кількість вибухонебезпечних предметів припадає на Криворізький район – більше як 1800, та Синельниківський район – понад 1300 одиниць.

 

Найчастіше піротехніки знаходять касетні елементи до реактивних систем залпового вогню “Ураган”, “Торнадо-С”.

 

В ДСНС області вчергове звернулися до громадян із закликом обережно поводитися із вибухонебезпечними предметами. На сьогодні в нашому регіоні від необережного поводження з боєзарядами загинуло 7 людей.

 

«Якщо вам трапляється підозрілий предмет, його не можна торкатися або виконувати з ним якісь маніпуляції. Не можна переносити з місця, кидати в багаття, розбирати. Необхідно запам’ятати місце, де ви його знайшли, обгородити його і повідомити рятувальникам або поліції», – нагадують надзвичайники.

 

 Джерело https://rudana.com.ua/uk/news/u-kryvorizkomu-rayoni-z-pochatku-viyny-pirotehniky-znyshchyly-bilshe-1800-vybuhonebezpechnyh

Back to top button