Кривий Ріг

У Мінсоцполітики назвали категорію громадян, які не отримають субсидію

[ad_1]

“Субсидія не призначається, якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які, за даними Єдиного реєстру боржників, мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад три місяці”, – йдеться у повідомленні.

 

Крім цього, субсидія не призначається, якщо на банківському рахунку члена домогосподарства є депозит, що перевищує 100 тисяч гривень, або у власності є транспортний засіб, з року випуску якого минуло менше ніж 5 років, та/або більше ніж 1 транспортний засіб, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа).

 

Також права на субсидію не мають домогосподарства, якщо будь-хто зі складу домогосподарства або член сім’ї особи з його складу протягом 12 місяців перед призначенням житлової субсидії здійснив операцію на суму, яка перевищила 50 тис. грн.

 

Не призначається субсидія і особам, які мають прострочену понад 3 місяці заборгованість з оплати послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а також якщо громадянин не повернув надміру перераховану суму житлової субсидії за попередні періоди її одержання.

 

Джерело: Міністерство соціальної політики України.

 

Фото з мережі Інтернет.

[ad_2]

Джерело https://rudana.com.ua/uk/news/u-minsocpolityky-nazvaly-kategoriyu-gromadyan-yaki-ne-otrymayut-subsydiyu

Схожі новини

Back to top button