Кривий Ріг

В рф будуть “весело” їсти котлети з булками в ресторанах під спотвореним логотипом Mcdonald’s


В рф будуть "весело" їсти котлети з булками в ресторанах під спотвореним логотипом Mcdonald's

16 травня Mcdonald’s оголосив про відхід з російського ринку і пошук покупця для свого бізнесу, який не матиме права на використання назви, логотипу, брендингу та меню. Тому там вирішили русифікувати ресторани, а також  зробити імпортозаміщення жареними колетами.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на УНІАН.

Новий власник ресторанів Олександр Говор подав у роспатент заявки на нову назву. В компанії обговорюються кілька варіантів назви. Це “Тільки так”, “Весело та смачно”, “Той самий” та “Вільна каса”.

Остаточного рішення, яку з назв буде вибрано, поки немає. Швидше за все, буде обрано схожу за співзвучністю з відомим рекламним слоганом мережі.

Частково відчинеться імпортозаміщувач популярного ресторану в середині червня. За словами мера москви, меню в нових ресторанах залишиться таким, як було.

Але імовірно, що котлети будуть за російським рецептом. Про це можна здогадатись зі слів пропагандистки, сказаних на телебаченні: “Справимося і самі. Адже котлети на русі уміли жарити давно”.

Також у росії розробили новий варіант логотипу, який виглядає, як спотворений оригінальнальний.

В рф будуть "весело" їсти котлети з булками в ресторанах під спотвореним логотипом Mcdonald's, фото-1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакціюДжерело https://www.056.ua/news/3396902/v-rf-budut-veselo-isti-kotleti-z-bulkami-v-restoranah-pid-spotvorenim-logotipom-mcdonalds

Back to top button