Кривий Ріг

В Україні назвали регіони де небезпечно проводити пляжний сезон


В Україні назвали регіони де небезпечно проводити пляжний сезон

Через російську агресію величезна кількість боєприпасів знаходяться не лише на суші, а й на водних об’єктах. Тому у ряді областей України не рекомендовано розпочинати пляжний сезон, оскільки це небезпечно для здоров’я та життя.

Про це повідомив прес-офіцер ДСНС Олександр Хорунжий.

За його словами в Україні місцева влада визначила 240 місць для масового відпочинку на водних об’єктах, з них 194 мають пляжі у власності.

Хорунжий попередив, що рятувальники не рекомендують розпочинати купальний сезон у семи областях країни, які перебувають під постійними обстрілами або у тимчасовій окупації – це Одеська, Харківська, Миколаївська, Сумська, Донецька, Київська та Чернігівська області.

Також він зауважив, що в областях, де відкрили купальний сезон, громадяни повинні купатися лише в тих місцях, які визначила місцева влада, оскільки вони очищені від небезпечних предметів та обладнані рятувальними постами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакціюДжерело https://www.056.ua/news/3413744/v-ukraini-nazvali-regioni-de-nebezpecno-provoditi-plaznij-sezon

Back to top button