Кривий Ріг

Візит міністра оборони до Кривого Рогу: зустрівся з мером і відвідав 17-у танкову бригаду

Взято з https://rudana.com.ua/news/vizyt-ministra-oborony-do-kryvogo-rogu-zustrivsya-z-merom-i-vidvidav-17-u-tankovu-brygadu

Зустріч з міністром Юрій Вілкул розпочав з основних показників по місту. Серед нагального, як і по всій Україні, зараз особлива увага прикута до боротьби з пандемією. На сьогодні Кривий Ріг – одне з небагатьох міст, яке змогло стримати в себе стрімке розповсюдження вірусу.

Більше того, місто повністю забезпечене усім необхідним, аби й надалі протистояти інфікуванню містян та медиків.

Проблемою сьогодення, на тлі пом’ягшення умов карантину, є й економічні показники.

“Безумовно, коронавірус привніс багато негативу в життя міста – скорочення виробництва і зменшення доходів бюджету. Так, за перший квартал ми недоотримали 130 млн грн, за 5 місяців очікуємо недоотримання вже 250 млн грн. Зріс рівень безробіття: якщо на кінець минулого року він був на рівні 0,8%, то зараз ця цифра вдвічі більша. Ну нічого, будемо виходити з ситуації – з 25-го травня ми відкрили у місті дитсадки, з понеділка готуємося відкривати спортшколи, тобто місто живе і розвивається”, – розповів очільнику відомства міський голова.

Розвиток Кривого Рогу – це ще й підтримка розташованих у місті військових формувань. Суттєву роботу в у цьому напрямку розпочали ще з 2014-го. Для підтримки військових, у зону АТО передавали засоби індивідуального захисту, обмундирування, елементи живлення, засоби зв’язку та спостереження, запасні частини для автомобілів, медикаменти та медичне спорядження, засоби гігієни та продукти харчування. На постійній основі триває підтримка військових 17-ої танкової бригади, яку й відвідав міністр оборони. Тут відремонтували казарми, покрівлі, заасфальтували територію, замінили усі комунікації.

“Хочу подякувати вам особисто за допомогу військовим, – звернувся міністр оборони до мера. – От у 17-й танковій бригаді мені розповідали: ось ця будівля – за сприяння мера, ця – за кошти міста. Дуже вдячний за це, бо без відчутної підтримки міста було б набагато важче виконати завдання, покладені на військових. Тому дуже важливо, що для них створені всі необхідні умови”.

Наприкінці зустрічі Андрій Таран вручив Юрію Вілкулу нагороду – відзнаку Міністерства оборони “За сприяння Збройним силам України”.

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com