Кривий Ріг

Ю. Вілкул: Попри на воєнний час, у місті надають усі адмінпослуги. Налагоджено роботу міграційної служби


Наразі, усі територіальні підрозділи Державної міграційної служби у місті (окрім Інгулецького) відновили роботу з оформлення та видачі паспортів громадянина України та закодонних паспортів.

«Незважаючи на воєнний час, у місті продовжується робота з надання усіх адміністративних послуг. З початку війни міграційна служба проводила прийом не в повному обсязі, це було пов’язане з відключенням реєстрів Єдиної інформаційної аналітичної системи управління міграційними процесами. Проте вже з 15 квітня повністю відновлено роботу з оформлення та видачі як паспортів України так і закордонних паспортів. Аналізуючи звернення, що надходять до Контакт-центру, ми бачимо, що серед адмінпослуг саме паспортні послуги – одні із найбільш затребуваних. В принципі, коли з 6 травня розпочали роботу наші паспортні офіси процес з оформлення паспортів значно пришвидшився. Працюємо з колегами в тандемі та надаємо криворіжцям якісні послуги», – підкреслив Ю.Вілкул.

 

Також він додав: «Послуги надаються не тільки нашим мешканцям, а й людям, які вимушені були переїхати до безпечніших регіонів, подалі від бойових дій, або покинути тимчасово окуповані населені пункти. Для багатьох з них гостро постало питання оформлення документів, вони можуть звернутися у будь-який відділ та отримати необхідну послугу».

 

Директор Довгинцівсько-Металургійного відділу ДМСУ у м. Кривому Розі Людмила Милка зазначила, що їхнім відділом вже надано понад 2000 адміністративних послуг.

 

Всі підрозділи державної міграційної служби міста (окрім Інгулецького) працюють з понеділка до суботи з 08:00 до 17:00.

 Джерело https://rudana.com.ua/uk/news/yu-vilkul-popry-na-voyennyy-chas-u-misti-nadayut-usi-adminposlugy-nalagodzheno-robotu

Back to top button