Львів

15-річний ліцеїст трагічно загинув під час зйомки відео для TikTok | Новини Львова та України

На Дніпропетровщині загинув 15-річний підліток. Він хотів подихати газом з балона, та після пуску впав і миттєво помер. Пристрій для заправки побутових приладів придбала в крамниці його 14-річна дівчина.

Як інформує «Варта 1» з посиланням на ТСН, на безлюдну місцину, де часто гуляють підлітки, на околиці Першотравенська, 15-річний Микола прийшов з друзями, дістав балон, вставив до рота та пустив газ. Усі зусилля повернути його до життя були марними.

До прогулянки, що обернулася трагедією, підлітки готувалися заздалегідь. 14-річна дівчина Миколи придбала на його прохання балон для заправки запальничок.

Адміністраторка крамниці Юлія Трошина пояснює, що дівчинка сказала, що їй балон потрібен для знімання ролика для соцмереж.

Нещасний випадок – так трагедію нині кваліфікує поліція. Проблем із законом загиблий не мав, родина благонадійна.

Не бачили ознак небезпеки й у гірничому ліцеї, де Микола щойно розпочав навчання на зварювальника.

Водночас батьки підлітків в Першотравенську після трагедії почали перевіряти соцмережі і опитувати дітей щодо експериментів з газовими балончиками.

Що саме вдихнув підліток і чому настала миттєва смерть, нині встановлюють судмедексперти. Лікарі обласного токсикологічного центру кажуть: експерименти з газоподібними речовинами вкрай небезпечні.




Джерело https://varta1.com.ua/15-richnyj-litseyist-tragichno-zagynuv-pid-chas-zjomky-video-dlya-tiktok/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com