Львів

36-річна мама померла від коронавірусу після пологів17:50 25 січня 2022 р.

На Львівщині від коронавірусу померла ще одна породілля. Молода жінка пішла у засвіти на 16 добу після народження дитини.

Про це під час брифінгу 25 січня у Львівській ОДА повідомила директорка обласного перинатального центру Марія Малачинська, пише Dailylviv.com.

«Минулого тижня ми мали нову материнську смерть: жінка померла від коронавірусу на 16 добу після того, як народила немовля», – розповіла Марія Малачинська.

Йдеться про молоду жінку віком до 30 років. Вона не була вакцинована, в лікарню з коронавірусом потрапила у важкому стані. Термін вагітності медики не уточнюють, але кажуть, що він був раннім.

«Звичайно, у таких складних випадках ми б хотіли врятувати і матір, і дитину. На жаль, це вдалося лише з немовлям. Ймовірно, з дитиною все буде гаразд», – розповів у коментарі Львівському порталу заступник очільниці Львівського перинатального центру Олександр Сімкін.

Зараз на Львівщині побільшало хворих на коронавірус вагітних: під наглядом медиків в обласному перинатальному центрі перебувають 22 вагітні, ще 42 жінок лікують в Центрі легеневого здоров’я. Медики занепокоєні приростом хворих і закликають жінок не боятися робити щеплення від Covid-19.

«Статистика щодо захворюваності серед вагітних активно йде в плюс, що дуже насторожує. Якщо говорити про перебіг хвороби, то зараз це в основному середньої важкості. Сьогодні є можливість провакцинуватись у кожному районі, лікарні чи пункті. Також ми створили пункт вакцинації у нашому перинатальному центрі, щоб кожна вагітна могла зробити щеплення під контролем акушера-гінеколога», – додала Марія Малачинська.Джерело http://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/30-richna-mama-pomerla-vid-koronavirusu-pislya-polohiv-96605

Back to top button