Львів

Байден сьогодні оголосить про нову військову допомогу Україні на 500 мільйонів доларів


Адміністрація президента США Джо Байдена сьогодні, 23-го червня, може оголосити про виділення нового пакету військової допомоги Україні на 500 мільйонів доларів.

Про це повідомив CNN. Видання посилається на власні джерела в Білому домі.

Журналісти зазначають, що чергову військову допомога оголосять саме сьогодні.

До пакету ввійдуть високомобільні артилерійські ракетні системи (HIMARS), а також артилерійські боєприпаси. Очікується, що загальна сума пакету не перевищить 500 мільйонів доларів.

У той же час в Білому домі відзначають, що поки що не можуть розкрити подробиці або підтвердити виділення цієї допомоги.

Раніше стало відомо, що Комітет Сенату США з питань збройних сил запропонував закласти на оборону на 2023-ій рік додатково 45 мільярдів доларів, значну частину яких виділять Україні.

Нагадаємо, що міністр оборони України Олексій Резніков оголосив про прибуття реактивних систем залпового вогню в Україну. Він подякував своєму американському колезі Ллойду Остіну «за ці потужні інструменти».

Німеччина передасть Україні новітній зенітно-ракетний комплекс для протиповітряної оборони, якого ще немає у німецької армії. Такою інформацією володіє посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що українські війська змушені вести маневрену оборону та займати вигідніші рубежі та позиції через вогневу перевагу, яку мають російські окупанти.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button