Львів

Блискучий контрнаступ ЗСУ і українські війська вийшли на кордон з росією, – журналіст21:22 14 травня 2022 р.

Блискучий контрнаступ ЗСУ на північ від Харкова – і українські війська вийшли на кордон з росією.

Про це інформує військовий журналіст Андрій Цаплієнко, пише Dailylviv.com. 

“Ну ось і все. Блискучий контрнаступ ЗСУ на північ від Харкова – і ми на кордоні з самою потворною, брехливою та бридкою, так званою, державою. Звідси можна бачити рашиський зомбіленд. Хочеться постукати до них великим калібром, але, на жаль, я журналіст. Тому просто пишаюсь нашими хлопцями, які відкинули орду від мого рідного міста за її с..аний порєбрік”,- емоційно написав Андрій Цаплієнко.

За його словами, водночас, ЗСУ розпочали контрнаступ на Ізюмському напрямку.

“Західні аналітики, м’яко кажучи, офігєвають, від успіхів українських сил. А ми просто пишаємось нашими воїнами, уклінно дякуємо Героям і любимо нашу вільну землю, до сліз”,- додав журналіст.

Водночас, військові аналітики наголошують, що український контрнаступ під Харковом починає нагадувати успішне витіснення окупантів з-під Києва та північних районів країни. Хоча поки що рано говорити, чи окупанти не спробують повернути втрачені позиції найближчим часом.Джерело https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/blyskuchyi-kontrnastup-zsu-i-ukrayinski-viiska-vyishly-na-kordon-z-rosiieyu-zhurnalist-99495

Back to top button