Львів

Бойовик «ДНР» розповів про ставлення російських командирів до українських зрадників

Затриманий Артем Костенко розповів, що частинами бойовиків керують двоє командирів: один росіянин і один – місцевий

При спробі перетину лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями українські військові затримали чоловіка, який у 2016 році вступив до лав незаконного військового формування так званої “ДНР” – тепер він розкаюється та «хоче почати життя з чистого аркуша». Відео допиту опублікував у середу, 15 вересня, штаб операції Об’єднаних сил.

Затриманий бойовик – Артем Костенко, уродженець Волноваського району Донецької області. Він розповів, що «служив» у батальйоні «Дизель», який розташовувався в окупованому Донецьку. Там він був механіком-водієм танка. За його словами, члени цього батальйону постійно проходили підготовку, зокрема, на полігоні в Торезі.

У батальйоні «Дизель», в якому «служив» бойовик, було, за його словами, двоє командирів: росіянин і представник терористичної організації «ДНР». Така система працює у всіх підрозділах бойовиків, сказав Костенко.

За словами затриманого бойовика, росіяни в незаконних збройних формуваннях «вважали себе царями». Вони практикували приниження і знущання над бойовиками з числа місцевих жителів.

Окрім того, бойовик розповів, що саме під час «служби» у лавах незаконного військового формування він нібито вперше спробував багато наркотиків. За його словами, вживання наркотиків і алкоголю – поширена практика серед бойовиків.

Також Артем Костенко заявив, що розкаюється та запевняє, що нікого не вбив під час перебування у лавах бойовиків. Він додав, що хоче припинити вживати наркотики, знайти роботу і створити сім’ю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/boyovik_dnr_rozpoviv_pro_stavlennya_rosiyskih_komandiriv_do_ukrayinskih_zradnikiv_n1526262

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com