Львів

Через концерт «Океану Ельзи» транспорт у Львові курсуватиме зі змінами


МІСТО

Йдеться про вулиці біля головного корпусу ЛНУ

Фото з відкритих джерел

У зв’язку з підготовкою та проведенням концерту гурту «Океан Ельзи» перед головним корпусом ЛНУ імені І.Франка, транспорт на вулицях поблизу курсуватиме зі змінами. У пресслужбі міської ради інформують:

Із 01:00 18 вересня на вулиці Університетській для руху транспорту буде перекрита права крайня смуга у напрямку руху від вул. Листопадового Чину до вулиці Січових Стрільці, а з 14:00  і до 05:00 19 вересня закритою буде вся вулиця Університетська. Далі у суботу з 16:00 до 00:00 для руху транспорту буде закрита вулиця Листопадового Чину від площі Григоренка до вулиць Новаківського, Лепкого, Огієнка, Гоголя,  Крушельницької, Словацького на відрізку від в Словацького до  С.Стрільців,  С.Стрільців на відрізку від  Словацького до Костюшка.

Щодо змін у русі транспорту, то 18 вересня тролейбусний маршрут № 32 не курсуватиме, а тролейбуси № 22 їздитимуть за маршрутом «Автовокзал – вулиця Суботівська» по вулиці Ряшівській – вулиця Городоцька – вулиця Сяйво – вулиця Широка. Також з 16:00 автобусний маршрут № 33 курсуватиме до вулиця Коперника – зупинка громадського транспорту «Головна Пошта».

Читайте також: У Львові по Стрийській три дні не курсуватимуть тролейбуси

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.
Джерело https://galnet.fm/cherez-kontsert-okeanu-elzy-transport-u-lvovi-kursuvatyme-zi-zminamy/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com