Львів

Через пандемію Covid-19 зросла смертність від туберкульозу, – ВООЗ

У світі вперше більш ніж за десять років зросла смертність від туберкульозу. Про це йдеться в доповіді Всесвітньої організації охорони здоров’я.

«Пандемія Covid-19 розвернула назад багаторічний глобальний прогрес у боротьбі з туберкульозом, і вперше за більш ніж десятиліття смертність від туберкульозу зросла», – йдеться в доповіді ВООЗ.

Відзначається, що у 2020 році від туберкульозу померло більше людей, в порівнянні з 2019-м, а загальні витрати на основні протитуберкульозні заходи знизилися. Як наголошується в доповіді, минулого року від інфекції померли близько 1,5 млн осіб.

«Збільшення числа смертей від туберкульозу відбулося в основному в 30 країнах з найвищим тягарем захворювання», – зазначили у ВООЗ.

В організації спрогнозували, що число людей, хворих на туберкульоз і вмираючих від цього захворювання, може бути набагато вище у 2021 і 2022 роках.

За оцінками ВООЗ, близько 4,1 мільйона людей в цей час страждають цією інфекцією.

У ВООЗ також повідомили про скорочення світових витрат на послуги з діагностики, лікування та профілактики туберкульозу з 5,8 до 5,3 мільярда доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/cherez_pandemiyu_covid_19_zrosla_smertnist_vid_tuberkulozu__vooz_n1528234

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com