Львів

Діти насміхаються: у школах Львівщини школярам-пільговикам дають інші страви та садять за окремим столом (ФОТО) – Новини Львова та України


У Червонограді, що на Львівщині, у школах дітей-пільговиків годують окремо від їхніх однокласників. Дітям дають інші страви та садять за окремим столом.

Про це в спільноті “Батьки SOS” повідомила членкиня громадської ради при виконкомі Червоноградської міськради Юлія Дмитрук, пише “ТСН”.

Жінка розповіла, що до неї звернулись батьки першокласниці, яка навчається в одній зі шкіл Червонограда та отримує безкоштовне харчування. Через те, що діти харчуються окремо, з них насміхаються та цькують інші учні.

“По суті, діти-пільговики отримують харчування у початкових класах безкоштовно і вартість їх порції складає 34 грн. Решта ж учнів купує собі порцію за 35 грн. Якщо у класі є пільговики, то їм накривають окремий стіл від решти однокласників. Діти насміхаються із пільговиків, з приводу чого і звернулася до мене мама першокласниці”, — написала Юлія Дмитрук.

Активістка також опублікувала фото того, як виглядає “поділене” меню для дітей в одній із шкіл Червонограда.

“Рис і риба — це для пільговиків, а картопляне пюре і рибна котлета — для тих, хто платить. Така собі сегрегація”, — зауважила Юлія Дмитрук.

Видання намагалося отримати коментар від Червоноградської міської ради та відділу освіти міськради, проте там не відповідають на телефонні дзвінки.

Джерело https://varta1.com.ua/dity-nasmihayutsya-u-shkolah-lvivshhyny-shkolyaram-pilgovykam-dayut-inshi-stravy-ta-sadyat-za-okremym-stolom-foto/

Back to top button