Львів

До кінця року активні бойові дії знизиться, Україна повернеться до кордонів 1991 року – Буданов


Починаючи з серпня відбудуться певні події, які продемонструють всьому світові, що починається переломний момент. До кінця року активні бойові дії знизиться практично до нуля, Україна повернеться до кордонів 1991 року.

Про це начальник ГУР МО України генерал-майор Кирило Буданов заявив в ефірі одного з найбільших мовників Великої Британії «ITV news».

«Україна повернеться до кордонів 1991 року і ми не розглядаємо жодних інших сценаріїв. До кінця року активні бойові дії знизиться практично до нуля. Ми відновимо контроль над своїми територіями вже в осяжному майбутньому»,  – зазначив Кирило Буданов.

Керівник воєнної розвідки України підтвердив, що частина успіху української армії у російсько-українській війні зараз залежить від міжнародної підтримки та відзначив нещодавню пропозицію Великобританії про навчання 10 000 українських військовослужбовців.

Генерал-майор Кирило Буданов повідомив, що підтримка Великої Британії є дуже значною. За його словами, це чудовий приклад співпраці та допомоги.

«Путін не досягне успіху. Це трагедія, до якої він привів Росію та Україну, і це закінчиться катастрофою для Росії. Нічого іншого», – зазначив керівник воєнної розвідки України.

Нагадаємо, що генсек НАТО Єнс Столтенберг в інтерв’ю El País повідомив, що війна Росії проти України, швидше за все, закінчиться за столом переговорів. НАТО продовжить допомагати українцям, аби посилити їхні позиції.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button