Львів

До кінця року завершиться більшість битв з рф, – начальник ГУР


До кінця року завершиться більшість битв з рф, – начальник ГУР

Перелом у війні з росією настане в серпні

Перелом у війні з росією настане в серпні, а до кінця року завершиться більшість битв. Україна поверне всі окуповані території.

Про це повідомляє «РБК-Україна», з посиланням на начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова.

«Перелом буде в другій половині серпня. До кінця цього року буде завершена велика частина активних бойових дій», — сказав Буданов.

За його словами, Україна поверне всі окуповані росією території, включаючи Донбас і Крим. Глава ГУР додав, що не здивований невдачами російської армії.

«Ми знаємо все про нашого ворога. Ми знаємо про їхні плани майже в той момент, коли вони складаються», — уточнив Буданов.

В інтерв’ю Буданов також повідомив, що в Росії вже готується переворот з метою усунення Володимира Путіна з посади президента. Глава ГУР додав, що російський лідер серйозно хворий на рак.

“Європа бачить у Росії велику загрозу. Вони бояться її агресії. Ми воюємо з Росією вже вісім років і можемо сказати, що широко розрекламована російська міць – це міф. Вона не така сильна, як здається – це орда людей зі зброєю”, – підсумував. Буданов.

Коментарі

Позначки:

Джерело https://4studio.com.ua/novyny/do-kintsya-roku-zavershytsya-bilshist-bytv-z-rf-nachalnyk-gur/

Back to top button