Львів

Дистанційне навчання учнів 1-4 класів у Львові: директори шкіл самостійно вирішуватимуть15:52 24 січня 2022 р.

Сьогодні, 24 січня, в онлайн-режимі відбулося засідання міського штабу з протидії поширення коронавірусу, на якому прийняли низку рекомендаційних рішень. Одне з них стосувалось шкіл та навчання учнів 1-4 класів.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Ми щодня моніторимо ситуацію з поширенням коронавірусу, сьогодні переглянули оновлені дані. Станом на зараз близько 10% працівників житлово-комунальної сфери перебувають в стані хвороби. Йдеться про водіїв громадського транспорту, двірників тощо. Також спостерігається зростання захворюваності серед працівників культури. Дуже велика кількість хворих дітей: станом на сьогодні близько 12 тисяч учнів 1-4 класів відсутні в школі.

Відтак ми рекомендуємо керівникам закладів освіти самостійно приймати рішення про перехід на дистанційне навчання учнів молодших класів (учні 5-11 класів відсьогодні вже навчаються дистанційно), виходячи з аналізу ситуації, що є актуальною в кожній окремій школі», – наголосила Наталія Алєксєєва, керуюча справами виконавчого комітету Львівської міської ради, членкиня штабу з протидії поширення коронавірусу.

Кілька тисяч дітей у Львові хворі на коронавірус, – мер Львова

8,5 тис школярів у Львові захворіли на грип або подібні захворювання, зокрема й Covid,- перший заступник мера

У львівському Охматдиті – рекорд хворих дітей на COVID-19

 Джерело http://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/dystantsiine-navchannya-uchniv-1-4-klasiv-u-lvovi-dyrektory-shkil-samostiino-vyrishuvatymut-96573

Back to top button