Львів

Джо Байден підписав законопроект про виділення допомоги для України — Варта 1


У суботу, 21 травня, президент США Джо Байден підписав законопроєкт HR 7691. Про це повідомив Білий дім.

Це – «Закон про додаткові асигнування в Україні, 2022», який передбачає додаткові надзвичайні асигнування на 2022 фінансовий рік федеральним агентствам для реагування на ситуацію в Україні та надання їй допомоги.

Раніше більшість членів Сенату США у четвер підтримали виділення допомоги Україні на суму майже 40 мільярдів доларів.

Законопроєкт був відправлений до Білого дому для негайного підписання президентом США Джо Байденом, оскільки Вашингтон поспішає продовжити військову допомогу Україні.

Речник Пентагону Джон Кірбі раніше цього місяця сказав, що фінансування для швидкого надання зброї Україні, яке використовував Байден останнім часом, вичерпається до третього тижня травня, якщо не виділити нові кошти.

Пакет передбачає майже 20 млрд доларів на Пентагон – на три мільярди більше, ніж спочатку попросив Білий дім, у тому числі 6 млрд прямої безпекової допомоги та 9 млрд на поповнення складів зброї, яка надсилається Пентагоном Україні. 

 

Читайте також

У постраждалого 90% опіків тіла

Хлопчик виїхав на дорогу із другорядної дороги

Радник міністра внутрішніх справ збрехав, а пост – видаливДжерело https://varta1.com.ua/news/dzho-bayden-pidpisav-zakonoproekt-pro-vidilennya-dopomogi-dlya-ukrayini_346864.html

Back to top button