Львів

Ердоган закликає путіна та Зеленського зустрітися у Стамбулі — Варта 1


Президент Реджеп Таїп Ердоган дав інтерв’ю представникам ЗМІ після повернення з візиту до Росії. Про це пише THT HABER.

Він вдзначив, що завершив свій робочий візит до Сочі на запрошення президента Росії Володимира Путіна позитивно та успішно.

Ердоган сказав: «Після зустрічі з паном Путіним у Тегерані 19 липня ми ретельно оцінили наші двосторонні відносини та міжнародні відносини. Я запросив пана Путіна провести наступне засідання нашої Ради співробітництва високого рівня в Туреччині». 

Він сказав, що став свідком позитивних діалогів Туреччини з Росією на Кавказі, в Сирії та в Україні:

«Ініціатива щодо експорту українського зерна через Чорне море є останнім глобальним прикладом цього. Зараз важливо реалізувати план здоровим способом і трансформувати позитивну атмосферу в конкретні кроки для повернення до переговорів у Стамбулі.

Я від початку наголошував, що у війні в Україні не буде переможця.

Незважаючи на труднощі, я також зберігаю тверду віру в те, що криза буде вирішена за столом переговорів. Я ще раз нагадав пану Путіну, що ми можемо прийняти його зустріч з паном Зеленським. Ми будемо продовжувати. Я молю Бога, щоб наші зустрічі в Сочі були корисними для нашого регіону, особливо Туреччини та Росії».

Нагадаємо, Ердоган погодився частково платити за газ у рублях.

Читайте також

Будьте обережні!

Чоловік пострілами відреагував на зауваження

Він учтонив, що «диванні» експерти не володіють інформацієюДжерело https://varta1.com.ua/news/erdogan-zaklikaie-putina-ta-zelenskogo-zustritisya-u-stambuli_351220.html

Back to top button