Львів

ФМ Галичина розіграла 5 тисяч гривень за коляду


Найбільша західнорегіональна радіостанція FM Галичина оголосила переможців пісенного челенджу, який тривав протягом трьох тижнів. В результаті розіграшу було визначено 8 призових місць. Попередньо радіостанція оголошувала три подарунки для найбільш співочих родин серед слухачів Файного радіо. Переможців радіостанція опублікувала в соцмережах, додавши відео родин, які посіли перші три місця.

Файна коляда дійсно звучала у кожному домі! Ми раді, що ми отримали майже сотню відео з вашими родинними колядуваннями. Колектив Файного радіо визначив не 3, а одразу 8 переможців. Фаворитами стали сім’я з Дрогобича, автором відео є Христина Мурза. Вони отримають 5 тисяч гривень! Друге місце і набори світшотів отримають сім’ї: Надії Стефанюк та Іванки Сиротенко. Третє місце і пледи та календарі від Радіо FM Галичина отримають: Ганна Романишин Лоік та Іван Гречух. Також трьом родинам за їх старання ми відправимо сувенірні набори: Надії Прихідько та Дуб’євській Ззсо; Ikhovalko; Zorkazorr. Дякуємо всім, хто взяв участь у нашому пісенному челенджі! Бережімо наші співочі традиції

 

 

 

Додатково колектив вирішив запросити двох виконавиць, які зробили професійні записи своїх коляд, і навіть відзняли кліпи, на прямий ефір.

Заувважимо, що до пісенного челенджу долучилося й близько 20 відомих артистів. Вони вирішили підтримати гарну українську традицію колядування, та записали відео авторських коляд та традиційних старовинних коляд у власному виконанні. Серед них зокрема, Олег Скрипка, Олександр Пономарьов, Анна Добриднєва, Кishе, Павло Табаков, Фіолет, Скай та солісти Львівської опери тощо.


Джерело https://www.galychyna.fm/fm-galychyna-rozigruye-5-tysyach-gryven-za-kolyadu/

Back to top button