Львів

HIMARS уже в Україні. Резніков спрогнозував останнє спекотне літо для окупантів


Міністр оборони України Олексій Резніков оголосив про прибуття реактивних систем залпового вогню в Україну. Він подякував своєму американському колезі Ллойду Остіну «за ці потужні інструменти».

Про це Резніков написав у своєму твітері.

«HIMARS прибув в Україну. Дякую моєму колезі та другу Ллойду Остіну за ці потужні інструменти! Літо буде спекотним для російських окупантів. І останнім для деяких з них», – зазначив Олексій Резніков.

Нагадаємо, що українські військові 15-го червня завершили навчання на реактивних системах залпового вогню HIMARS. Тож до кінця червня Україні обіцяли остаточно надати таке озброєння. Про це за підсумками засідання третьої Контактної групи з оборони України «Рамштайн-3» заявляв очільник Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі.

Минулого тижня стало відомо, що Міністерство оборони США планує збільшити постачання реактивних систем залпового вогню HIMARS українським військовим.

Приці, як зазначили американські офіційні особи, Збройні сили України зможуть самі регулювати дальність застосування американської ракетної артилерійської системи підвищеної мобільності HIMARS, які США передають українцям у межах нового пакета допомоги.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button