Львів

Канада виділила Україні 120 млн кредиту на економічну стійкість

Уряд Канади запропонував надати кредит розміром до 120 млн доларів для підтримки економічної стійкості та розвитку України.

«Сьогодні високоповажний Харджит С. Саджан, міністр міжнародного розвитку і міністр, відповідальний за Тихоокеанське агентство економічного розвитку Канади, та високоповажна Мелані Жолі, міністр закордонних справ, оголосили, що Канада запропонувала надати кредит розміром до 120 млн доларів уряду України, щоб підтримати економічну стійкість країни та реформи управління», – йдеться у повідомленні на сайті уряду Канади в п’ятницю, 21 січня, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Крім того, Канада запропонувала надати грант на технічну допомогу розміром до 6 млн доларів для підтримки реалізації кредиту. Канадські та українські офіційні особи вже зустрічаються, щоб обговорити можливі умови кредиту та терміни його реалізації.

Президент України Володимир Зеленський вже подякував канадському уряду за виділення кредиту.

«Вітаю рішення Канади виділити 120 млн доларів допомоги Україні. Сильна Україна є запорукою безпеки Європи. Канада вкотре демонструє відданість духу особливого партнерства між нашими країнами», – написав Зеленський у Twitter у п’ятницю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/kanada_vidilila_ukrayini_120_mln_kreditu_na_ekonomichnu_stiykist_n1534340

Back to top button