Львів

Клімкін оцінив ризик наступу білорусі на Україну — Варта 1


Ризик нападу Білорусі на Україну збільшується. Про це заявив колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін.

«Білорусь вже напала на Україну і за міжнародним правом, і по-людськи. З території Білорусі до нас йшли російські військові частини, зараз – летять ракети, летять літаки, Лукашенко за це заплатить. Я не знаю, чи заплатить Білорусь, оскільки Лукашенко формально нелегітимний президент, але Лукашенко точно заплатить. Ризик прямого нападу, безпосередньо білоруських військ, дійсно збільшується. Саме на сьогодні, я вважаю, що він відносно низький, але далі він буде однозначно підвищуватись», – сказав Клімкін.

Він вважає, що відкрита участь Білорусі у війні проти України допоможе вирішити кремлівському диктатору Путіну декілька завдань. 

«Перше – створити ще одну лінію тиску на півночі України, друге – прибрати Лукашенка. Лукашенко не дурний. Як хитрий колгоспник, він знає, що йому потрібно петляти, маневрувати.  Як тільки він почне повномасштабну війну проти нас – він однозназно злетить. І Путін це прекрасно розуміє. Путін дуже хотів би до 100-річчя Радянського союзу зробити якусь нову версію союзної держави: Росія, Білорусь (Лукашенка прибрати), Донецьк якось там приєднати до цієї історії. Йому потрібно щось на »блюдечку принести« тим, хто підтримує його агресію», – зазначив дипломат.

Нагадаємо, на білорусі триває вручення повісток.

Читайте також

Автопригода сталася 25 червня

Зірки зустрілися на дні народженні сина Кіркорова

Він їв сушені рибні продуктиДжерело https://varta1.com.ua/news/klimkin-ociniv-rizik-nastupu-bilorusi-na-ukrayinu_349313.html

Back to top button