Львів

Колонію на Хуторівці у Львові купив Soft Serve

Усі фото: Galnet

3 червня вперше в Україні провели аукціон з приватизації колонії. Проводили його онлайн. Продавали Львівську виправну колонію №48, що на вулиці Хуторівка, 2. На цьому заробили  407,5 мільйонів гривень. Як повідомив мер Львова Андрій Садовий, її придбала компанія Soft Serve.

Сьогодні вже офіційно можемо сказати, що компанія Soft Serve стала власником території колишньої виправної колонії на Хуторівці. Всі хвилювались, адже на аукціоні змагались будівельні компанії. Але я радий, що саме ця компанія подала найкращу цінову пропозицію. Знаю амбіції Soft Serve, який хоче облаштувати тут новий простір, школу, садочок, спортивну інфраструктуру, а також офісний центр. Усе це будуватиметься після проведення міжнародного архітектурного конкурсу. Ця територія отримає нову форму, яка даватиме новий зміст для цього району і всього міста, – написав мер у своєму телеграм-каналі.

Першу частину майна колонії продали за 377,5 мільйонів гривень. Стартова ціна була 132 мільйони 674 тисячі 303 гривні і 55 копійок. Таким чином, кажуть у Міністерстві юстиції, стартова ціна об’єкта зросла у 2,8 разів. Участь у торгах взяли 7 підприємців.

Читайте також: На площі Ринок у Львові починають реставрувати старовинну кам’яницю

Другий лот – відокремлений кусок Львівської виправної колонії №48. Стартова ціна – 3 мільйони 386 тисяч 294 грн 37 копійок. Ціна продажу – 30 мільйонів гривень. таким чином, кажуть у Міністерстві юстиції, ціна зросла майже у 9 разів. Участь у торгах взяли 9 учасників.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.

Джерело https://galnet.fm/koloniyu-na-hutorivtsi-u-lvovi-kupyv-soft-serve/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com