Львів

Колишнього нардепа партії Порошенка затримали на хабаріЗатриманий, який зараз працює позаштатним радником голови Держекоінспекції, пообіцяв допомогти представнику аграрного підприємства

Правоохоронці затримали колишнього нардепа попереднього скликання Верховної Ради від «Блоку Петра Порошенка» Андрія Немирівського. Про це повідомили в ДБР.

Затриманий, який зараз працює позаштатним радником голови Держекоінспекції, пообіцяв допомогти представнику аграрного підприємства: гарантував, що за 17 тис. доларів «вирішить питання» щодо позитивного висновку оцінки впливу на довкілля від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

Чиновник отримав 2 тис. доларів, а вже 13 січня його затримали слідчі ДБР під час отримання другої частини хабаря – 15 тис. доларів. Справу попередньо кваліфікували як шахрайство у великих розмірах (ч. 3 ст. 190 КК України). За це загрожує від 3 до 8 років в’язниці.

Наразі правоохоронці проводять обшуки в помешканні та на місці роботи фігуранта. Також перевіряється причетність до вказаного злочину службових осіб Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і Державної екологічної інспекції.

Правоохоронці імені затриманого не називають, втім, за інформацією «Української правди», йдеться про Андрія Немирівського. Під час роботи у Раді він був членом Комітету з питань запобігання та протидії корупції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/kolishnogo_nardepa_partiyi_poroshenka_zatrimali_na_habari_n1533842

Related Articles

Back to top button