Львів

Контрнаступ на півдні відкладається. Військовий аналітик назвав причину


Якщо говорити про південний плацдарм і Херсонський напрямок, то контрнаступ дещо відкладається: росіяни, зачувши, що пахне смаженим, передислокували свої сили та засоби саме сюди.

Так оцінив ситуацію на півдні в проєкті “Підсумки. Наживо” військовий аналітик Олександр Коваленко.

“Росія перекинула на південь сили зі сходу, ввела нові батальйонні тактичні групи та підрозділи з території РФ, де вони перебували на відновленні своєї боєздатності. І навіть не встигли цього зробити”, – говорить він.

За його даними, зараз на Херсонському плацдармі сконцентровано майже 20 ворожих БТГ і цієї кількості достатньо не лише для того, щоб тримати оборону на правому березі Дніпра на Херсонщині, а й  щоб контрнаступати для виходу на адмінкордони області і рухатися в бік Запоріжжя, Кривого Рогу, Миколаєва.

“Який із цих напрямків оберуть – побачимо. Саме тому українські сили сконцентрувалися саме в районі Херсонщини на обороні. Контрнаступ трохи зачекає”, – резюмував Олександр Коваленко.

Також він прокоментував обстріли росіян Запорізької АЕС з РСЗВ, які відбулися 5 серпня: один із снарядів влучив поруч з енергоблоків, де розміщений ядерний реактор.

«Ситуація на Запорізькій АЕС дійсно катастрофічна. МАГАТЕ і ООН мають важелі впливу на Росію та можуть використовувати їх, як елемент тиску, але не роблять цього», – наголосив військовий аналітик.

Коваленко нагадав, що зараз росіяни часто використовують старі і неточні ракети, запускаючи їх у бік українських військ, міст, селищ. Ці ракети непередбачувані, змінюють траєкторію, і врешті можуть стати причиною нової глобальної катастрофи.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

1

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button