Львів

Кухня на фаркопі: цікава новинка для любителів подорожей

Похідна кухня від Camportable

Багато хто любить подорожувати машиною і відпочивати на природі, але не всі можуть дозволити собі повноцінний будинок на колесах. Компанія Camportable запропонувала своє рішення – кухонний блок, що монтується ззаду. Його можна закріпити на будь-якому автомобілі і цим вирішити питання покупки кемпера.

Причіпний модуль можна порівняти з кухнею, яку ви знайдете в звичайному автобудинку. Він важить лише 38 кг і має алюмінієвий корпус. У комплект входять мийка, газова плита на дві конфорки та 14-літровий холодильник Dometic. Причому він може не тільки охолоджувати продукти всередині, а й працювати як обігрівач із заданою температурою, якщо раптом на вулиці похолоднішало.

Кухню можна встановити на будьякий автомобіль

Раковина підключена до двох баків по 10 літрів, одна призначена для чистої води, а друга – для використаної. Крім того, є невеликий газовий балон для потреб плити. Кухонне начиння зберігається в чотирьох висувних ящиках, а герметична кришка захищає весь блок від негоди. Продукт продаватимуть разом із кріпленням. Пізніше цього року компанія покаже опціональне обладнання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/kuhnya_na_farkopi_tsikava_novinka_dlya_lyubiteliv_podorozhey_n1533908

Back to top button