Львів

Львівщина у трійці областей за кількістю студентів

Джерело https://galinfo.com.ua/news/lvivshchyna_u_triytsi_oblastey_za_kilkistyu_studentiv_355386.html

На Львівщині на початок 2019/20 навчального року працювали 42 заклади вищої освіти. Її в області здобуває 115,7 тисяч студентів. Про це повідомили Гал-інфо 17 листопада у пресслужбі ДСНС Львівської області.
фото умовне

За цим показником Львівщина посідає третє місце серед регіонів України. Відтак, фактично кожен 20-й мешканець області є студентом.

Такі дані оприлюднило Головне управління статистики у Львівській області до Міжнародного дня студента, яке відзначають сьогодні 17 листопада.

З 42 закладів вищої освіти працює 14 університетів, 6 з яких національні. Це Львівський національний аграрний університет, Національний лісотехнічний університет України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Національний університет «Львівська політехніка.

Також молодь здобуває освіту у 4 інститутах, 4 академіях, з яких дві національні, 17 коледжах, 2 училищах та 1 технікумі.

У 2019/20 навчальному році до закладів вищої освіти вступили 23,8 тис осіб. На денній формі навчається 78,4% студентів, 21,6% – заочно або на вечірніх відділеннях. Другу вищу освіту на Львівщині здобувають 3,9 тис осіб.

Серед студентів закладів вищої освіти майже тисяча – особи з інвалідністю, понад сім сотень – сироти і діти, позбавлені батьківського піклування.

Поряд із українськими студентами освіту здобувають майже 2 тисячі студентів-іноземців. Це здебільшого молодь з Індії – 22 %, Єгипту – 13 %, Польщі – 12 %.

Цьогоріч завершили навчання та отримали дипломи 30,4 тисячі осіб. З них 40% стали спеціалістами та магістрами, 36% – бакалаврами, 24% – молодшими спеціалістами. Серед студентів, які завершили навчання, найбільше випускників за напрямами «Соціальні науки, бізнес і право» та «Інженерія».

Викладають у вищих навчальних закладах області 14,7 тисяч педагогів. З них 10,7 тисяч науково-педагогічних працівників, пів тисячі – наукових та 3,5 тисячі – педагогічних працівників.

«Сьогодні студенти Львівщини демонструють високі результати у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, що вкотре засвідчує добрий рівень освіти наших навчальних закладів. Студент – це завжди активність, креативність, енергія, впевненість. Ми сподіваємось на нашу молодь і запрошуємо кожного бути активним і використовувати ті можливості, які сьогодні є»,- зазначив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ

Back to top button