Львів

Львівська майстриня створила витинанку з паперу, який виготовили з опалого листя


ЛЮДИ

Розробник технології екологічного ресайклінгу – українець Валентин Фречка

Усі фото: Дарія Альошкіна

Львівська витинанкарка Дарія Альошкіна створила витинанку з паперу, який виготовили з опалого листя. Свій проєкт до Дня Незалежності України майстриня творить у співпраці з Науково-виробничим підприємством “RE-leaf PAPER”, засновником якого є Валентин Фречка із Закарпаття. 

Цей папір схожий до твердого крафтового. У роботі він як звичайний крафтовий папір, але захоплює те, що така технологія – це наше майбутнє. По-друге, цю технологію винайшов українець,  це надихає, – розповідає у коментарі Galnet Дарія Альошкіна. 

Мисткиня каже, що постійно перебуває у пошуках якісного паперу, адже часто експериментує. Для її робіт в Україні є багато варіантів маленького паперу, але з великим – складно. “RE-leaf PAPER” мають рулонний папір і зазвичай працюють з упаковуваннями, але Валентина зацікавила можливість роботи з артоб’єктами. 

Витинанка з такого паперу стане однією з трьох робіт на виставці: буде жінка, яка засіває, жінка, яка оберігає і жінка, яка народжує. Дві інші роботи майстриня зробить зі звичайного паперу. 

З папером, який зробили з опалого листя, говорить Дарія Альошкіна, можна працювати для експонування. Але на замовлення для приватних осель вона його поки що не бере:

Він не такий витривалий, як папери іншого ґатунку, але Валентин Фречка далі експериментує. Я випробувала один із перших варіантів паперу. Можливо, незабаром у нього буде папір іншої щільності. Цей поки досить  делікатний. Із нього не зробиш витинанку на вікна, наприклад, але для робіт маленького формату, під скло і на стінку, – це ідеальний варіант.

Читайте також: У Ніцці відкрили персональну виставку львівської витинанкарки Дарії Альошкіної

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.
Джерело https://galnet.fm/lvivska-majstrynya-stvoryla-vytynanku-z-paperu-yakyj-vygotovyly-z-opalogo-lystya/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com