Львів

Львівський центр соціальних служб шукає волонтерівДопомога потрібна у доставці товарів потребуючим, у прибиранні приміщень, в приготуванні їжі, фізичному супроводі осіб з інвалідністю та інше.

Станом на 6 серпня у Львові міський центр соціальних служб шукає волонтерів для допомогти тим, хто потребує підтримки. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради

Допомога потрібна у доставці товарів потребуючим, у прибиранні приміщень, в приготуванні їжі, в обробітку присадибних ділянок, фізичному супроводі осіб з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних кріслах, відвідуванні хворих в закладах охорони здоров’я, організації консультацій у лікарів, спільному проведенні дозвілля.

Найбільше допомоги потребують діти та особи з інвалідністю, люди похилого віку, внутрішньо переміщені особи, діти, що проживають у складних життєвих обставинах, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

“Кількість людей, які потребують допомоги у нашому місті з початку війни значно збільшилась. Якщо тобі від 18 років і ти вмієш готувати, любиш гуляти чи робити закупи, запрошуємо в команду супергероїв, аби змінювати наше місто на краще”, – зазначили у міському центрі соціальних служб.

Щоб стати волонтером, потрібно обрати час волонтерства, локацію і те, як і кому хочете допомагати. Відтак, заповнити форму волонтерства та приєднатися до команди супергероїв міста. Контакти Львівського міського центру соціальних служб: 254-61-31.

Читайте також: Де на Львівщині запрацюють консультаційні центри для переселенців: адреси

Фото на головній: Романа БалукаSource link

Back to top button