Львів

Львівський суд заборонив діяльність партії Наталії Вітренко


Майно, кошти та активи політичної сили мають перейти у власність держави.

Восьмий апеляційний адміністративний суд у Львові сьогодні ухвалив рішення про заборону Прогресивної соціалістичної партії Наталії Вітренко, пише “Радіо Свобода”.

Суд розглядав звернення, підготовлене на підставі указу президента, рішення РНБО та відповідного реагування СБУ на загрози національній безпеці.

Ніхто з представників Прогресивної соціалістичної партії не взяв участі у судовому засідання. Судді не допустили на слухання справи нікого з громадських активістів чи журналістів. Відтак засідання відбулось за зачиненими дверими, як і 20 червня, коли суд заборонив партію партії «Опозиційна платформа – за життя».

У представників партії є можливість оскаржити рішення суду у Верховному суді протягом 20 днів.

Це вже одинадцяте рішення Восьмого апеляційного суду про заборону проросійських партій. Серед заборонених партій «Опозиційний блок», «Соціалісти», «Наші», «Держава», «Блок Володимира Сальдо», «Партія справедливості та розвитку», Соціалістична партія України, «Ліва опозиція», «Партія Шарія», партія «Опозиційна платформа – За життя». У найближчий час суд розгляне справи щодо Соціалістичної партії України, партії «Успішна країна», «Русь єдина», «Робітнича партія України (марксистсько-ленінська)».

Підписуйтеся на сторінку “Діло” у Фейсбук

Source link

Back to top button