Львів

Міністр назвав умову для початку вакцинації від коронавірусу дітей

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів, коли в Україні можуть почати вакцинувати дітей. За його словами, масова вакцинація може розпочатися після того, як буде вакциновано 50% дорослого населення.

«Витрачати ресурс і енергію зараз… Давайте дійдемо хоча б до 50% вакцинації дорослого населення – і тоді перемкнемося на дітей. Ми ж розуміємо, що ресурс має бути спрямований туди, де є найбільша загроза втрати здоров’я і життя», – сказав він в інтерв’ю виданню «Слово і Діло», опублікованому в середу, 15 вересня.

Так, за словами Ляшка, потрібно зосередитися на вакцинації дорослих і людей похилого віку, які перебувають у групі ризику.

«Ми проаналізували рівень захворюваності серед дитячих колективів і кількість дітей в структурі захворюваності. Цей показник не перевищує 8%. Ми аналізували це до циркуляції штаму Дельта, після виявлення штаму Дельта в Україні… у нас не зростає рівень захворюваності серед дітей від 0 до 19 років», – додав міністр.

Водночас Ляшко відмовився прогнозувати, скількох українців вдасться провакцинувати до кінця року.

Зазначимо, що також 15 вересня Національна академія наук України повідомила, що з початку вересня кількість хворих на коронавірус дітей різко зросла і вже перевищила 10% від усіх хворих на Covid-19.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/ministr_nazvav_umovu_dlya_pochatku_vaktsinatsiyi_vid_koronavirusu_ditey_n1526266

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com