Львів

Між Закарпаттям і Львівщиною збудують п’ятий перевал


На Закарпатті збудують нову дорогу в бік Львівської області. Це відбудеться поблизу Верхнього Студеного на межі Закарпатської та Львівської областей. По завершенні робіт вона стане для Закарпаття п’ятим перевалом.

Про це на своїй фейсбук-сторінці написав перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

«Будівництво 5-го перевалу реалізовують у межах інфраструктурного проекту «Мале карпатське коло», включеного у програму президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», – зазначив він.

Протяжність дороги – 4,2 кілометра.

У межах підготовки до будівництва в області провели геодезичну зйомку, затвердили детальні плани території, присвоїли кадастрові номери для подальшого вилучення земельної ділянки під будівництво дороги з лісового фонду та направили звернення до Закарпатського обласного управління лісового господарства стосовно згоди на вилучення землі.

Орієнтовна вартість будівництва – близько 500 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що, попри всі заклики та звернення, туристи продовжують наражати себе на небезпеку. У горах на Закарпатті декілька днів тому снігова лавина накрила групу мандрівників.

У зв’язку з ожеледицею та засніженістю на частині доріг Івано-Франківської області та інших регіонів Західної України ускладнений рух транспорту. Про це сьогодні повідомило Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Back to top button