Львів

МОЗ оновило розподіл карантинних зон: “червоних” побільшало | Новини Львова та України


У п’ятницю, 9 квітня Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони: на “червоному” рівні опинилося ще дві області.

Про це повідомляється на сайті МОЗ.

МОЗ офіційно посилило карантин до “червоного” рівня у двох областях –  Запорізькій та Хмельницькій. Суворі обмеження продовжують діяти ще в 11 регіонах – це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області.

В областях перевищений рівень госпіталізації хворих з коронавірусом: норма становить 60 на 100 тисяч населення. Максимальні показники у Хмельницькій області: якщо два дні тому рівень госпіталізацій був 129,0, то сьогодні – 133,9.

Також високі показники в “червоних”  Житомирській – 111,3; Миколаївській області – 112,0; Чернігівській – 106,2, а також в Києві – 107,0.

“Помаранчева” зона зменшилася до 11 регіонів – Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська і Черкаська області.

 “Зелених” регіонів в Україні немає від початку адаптивного карантину.

“Жовтою” залишається лише Херсонська область. У регіоні найнижчий показник госпіталізацій – 52,6, а завантаженість ліжок з киснем становить 25,3%. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

 

Джерело https://varta1.com.ua/moz-onovylo-rozpodil-karantynnyh-zon-chervonyh-pobilshalo/

Схожі новини

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com